Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Pāra Fotosesija

Erotiska fotosessija divatā

 

     Nezinu, ar ko tas ir saistīts, bet pēdējā laikā arvien vairāk un vairāk cilvēku nāk fotogrāfēties divatā uz "Pāru fotosesiju". Šogad šo fotosesiju esmu bildējis vairāk kā visos iepriekšējos gados.

     Ņemot vērā, ka 99% no maniem klientiem ir sievietes, tad man ir ļoti interesanti fotogrāfēt pārus, jo tā ir unikāla iespēja parunāties arī ar vīriešiem. Interesanti, ka vīriešiem parasti ir daudz vairāk kompleksu nekā sievietēm. Viņi kautrējas un mulst, tāpēc, pirms tādas fotosesijas, es bieži vairākas stundas runājos un dzeru daudz kafijas kopā ar viņiem. Tikai tad, kad mēs visi pierodam viens pie otra (un trešā ), fotosesija var sākties.

      Parasti pie manis nāk sieva ar vīru. Vīrietim ir mazliet pāri 40, sievai - ap 35. Nezinu kāpēc, bet jauni pāri ļoti reti nāk fotogrāfēties divatā. Interesantākais ir tas, ka šīs bildes diezin vai var nosaukt par "ģimenes fotogrāfijām". Cilvēkiem šī fotosesija ir savā ziņā seksuāla izklaide. Varbūt tāpēc arī nāk pāri, kuri ir kopā 10 vai vairāk gadu. Tas ir ļoti labs veids, kā atsvaidzināt attiecības, kad viss jau ir iegājis mazliet rutīnā. Tie, kuri vēl nav gatavi mīlēties trijatā vai četratā, vai aiziet uz svingerklubu, tie nāk uz fotosesiju. Tas ir tāds, kā visnevainīgākāis variants no visiem iepriekšminētajiem.

      Interesanti, ka gandrīz vienmēr iniciatore ir sieva. Viņa pierunā savu vīru atnākt pie manis uz studiju. Manas fotostudijas interjers un atmosfēra izraisa pārim ļoti daudz seksuālu emociju, tāpēc nav brīnums, ka viņi jūtas ļoti komfortabli un atvērti. Fotosesija notiek pustumsā. Deg smaržīgas sveces, skan mierīga "ambient" mūzika. Interjerā ir ļoti daudz elementu no tumši sarkana un melna samta. Tie, kuri grib ātrāk atraisīties, ņem līdzi vīnu. bet arī bez vīna, viss sanāk ļoti labi. Fotosesija notiek pakāpeniski un mierīgi. Kad fotogrāfēju, es nestāvu maliņā, bet visu laiku komunicēju ar pāri. Es precīzi stāstu, ko darīt. Stāstu un rādu visas pozas un darbības. Parasti cilvēkus visvairāk satrauc tas, ka viņi "nemāk pozēt", tāpēc es cenšos ļoti detalizēti paskaidrot visas pozas. Tad, ja fotosesijai ir erotisks raksturs, tā sanāk vairāk kā lomu spēle - es esmu režisors, bet pāris – aktieri.

      Pēc fotosesijas es ierakstu disku ar visām neapstrādātajām bildēm, lai cilvēki paši mājās var atlasīt, kuras fotogrāfijas man dot apstrādei. Apstrāde aizņem divas nedēļas un, kad es atdodu klientiem fotogrāfijas, tās tiek izdzēstas no mana datora. Man nav arhīva un sev neko neatstāju, jo konfidencialitāte man ir ļoti svarīga.

      Cenas ir  - 40 € par vienu apstrādātu bildi, minimālais pasūtījums - 5 bildes. (200 €) Visas neapstrādātās bildes ir bezmaksas. Parasti tās ir kādas 100-150 fotogrāfijas.

     Sanāk, ka lētāka fotosesija ar meikapu un frizūru izmaksās 230 €, aizņems kādas 4h un rezultātā būs jūra jaunu emociju, 5 superīgas apstrādātas bildes un daži simti neapstrādāto.

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK

Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.