Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Fotosesija "Vannā" - 300

     Uztraukums parasti rodas no nezināšanas kas un kā... Tāpēc es pastāstīšu kā viss notiek, kā sagatavoties un ko ņemt līdzi.

     Fotosesijas apraksts -

     Fotosesija notiek lielā vannā, siltā udenī. Tās ir maksimāli dabīgas bildes, kuras uzreiz izskatās labi, bez jebkādas apstrādes. Ūdens perfekti koriģē figūru. Ūdens līmeņa līnija ir jaudīgs instruments. Tagad es bez datora varu palielināt mazas krūtis, bet lielas un dabīgas pataisīt par ļoti tvirtām un formīgām. Vēders un sāni vispār vairs nav problēma.

     Ādas "kvalitātei" arī vairs nav nozīmes. Kad ķermenis ir slapjš un virsū ir miljons ūdens lāsītes, tad āda vienmēr izskatās perfekti.

     Bet galvenā šādas fotosesijas priekšrocība ir tās cenas un kvalitātes attiecība. Par 300€ Tu saņemsi 150-400 ļoti atšķirīgas un dažādas bildes. Tās bildes uzreiz izskatās kā māksla. Nevajag neko apstrādāt. Uzreiz pēc fotosesijas visu ierakstīšu Tavā flešā.  Fotosesija ilgst 3-4 stundas.

     Fotosesija vannā neparedz apakšveļu vai peldkostīmu. Tikai kailfoto.

     Šīs ūdens bildes var būt pavisam pies bildes var būt pavisam pieklājīgas, ka var likt Instagramā un pat rādīt omai. Tās var būt arī ļoti, ļoti pikantas, ka var pārsteigt pat tādu vīru, ar kuru 15 gadus esi kopā.

     Obligāti -

1) Līdzi, obligāti paņem flešku, sākot no 2GB. Labāk nopērc jaunu, iepakojumā. Bet nekādā gadījumā neņem līdzi cieto disku. Tikai flešku.

2) Izmanto mīkstu apakšveļu, vai vispār nevelc, lai Tev uz ķermeņa nebūtu nospiedumu.

3) Lai bildes būtu vēl interesantākas un neparastākas, nopērc pa ceļam 3-4 litru piena. Tad ūdens būs necaurspīdīgs un tas palīdzēs noslēpt Tava ķermeņa nianses.

     Vēlams -

1) Ļoti iesaku pasūtīt profesionālu meikapu. Tev uztaisīs tumšas, dūmakainas acis un izveidos frizūru. Mana vizāžiste ņem par šo 40. Bet vari sapucēties arī pati. Galvenais, lai būtu "smokey eyes".

2) Jā plāno arī pikantākas bildes, tad uztaisi sev sarkanus vai melnus nagus. Tas ļoti palīdzēs akcentēt uzmanību uz detaļām. Un neaizmirsti uztaisīt bikini vaksāciju, vai vienkārši noskujies dienu pirms fotosesijas.

     Lai pikantas bildes būtu vēl pikantākas, vari paņemt līdzi kaut kādas erotiskas mantiņas. Vislābāk izskatās caurspidīgie stikla dildo. Garantēju, ka tas bildes sanāks ļoti estētiski skaistas un izskatīsies nevis, ka pornogrāfija, bet, ka māksla!

3) Ja tu plāno bildes dāvināt, vai vienkārši, tev patīk turēt papīra fotogrāfijas rokās, es varu tās izdrukāt. Tas notiek uzreiz pēc fotosesijas. Cena ir 20€ par 10 bildēm izmērā 10x15cm. Tas ir ļoti labs variants, jo es neiesaku nest drukāt savas kailfoto uz parastu fotodarbnīcu.

     Fotosesijas cena ir 300 €.

     Ja vēlies, es varu uzaicināt profesionālu vizāžisti, kura Tev uzliks meikapu un izveidos matus. Tas maksās 50.

Fotogrāfiju Konfidencialitāte 100%

     Mūsu prioritāte ir absolūta konfidencialitāte. Pēc fotosesijas bildes ierakstu pa taisno no fotokameras uz jūsu atmiņas karti(flešu), kas garantē to, ka izslēdzas jebkāda varbūtība uz jūsu bilžu noplūdi. Es nepaturu sev bildes no privātām fotosesijām un nekur tos nepublicēju.

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK
Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.