Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Fotosesija "Apakšveļā" - 300

 BEZ kailfoto

Tikai apakšveļā un drēbēs

       Uztraukums parasti rodas no nezināšanas kas un kā... Tāpēc es pastāstīšu kā viss notiek, kā sagatavoties un ko ņemt līdzi.

       "Fotosesija apakšveļā", paredz fotogrāfijas, kurās modelei virsū ir apakšveļa, vai drēbes. 

       Tā kā šī fotosesija neparedz ne kailfoto, ne puskailas bildes - emocionāli tā ir ļoti viegla. Tu jutīsies ļoti ērti un komfortabli. 

       Galvenā šis fotosesijas priekšrocība, ir dabīgums. Bildes nevajag apstrādāt. Viņas uzreiz būs ļoti skaistas un dabīgas! Tu skatīsies un neticēsi, ka bez datorapstrādes, Tu vari izskatīties tik nereāli labi!

        Par 300 € Tu saņemsi 150-200 ļoti atšķirīgas un dažādas bildes. Tās bildes uzreiz izskatās kā liela māksla. Nevajag neko apstrādāt. Uzreiz pēc fotosesijas visu ierakstīšu Tavā flešā.  Fotosesija ilgst maksimāli 4 stundas.

       Ņem vērā, ka fotosesija notiek guļamistabas imitācijas telpā,  tāpēc 90% bilžu būs gultā vai pie gultas. Jutekliskas un estētiskas. 

       Process -

       Tu atnāksi un ar Tevi veselu stundu strādās vizāžiste. Viņa Tev uztaisīs skaistu meikapu un frizūru. Pēc tam viņa ies prom un mēs paliksim divatā. Es pagatavošu garšīgu kafiju vai tēju un mēs, apmēram stundu, mierīgi sēdēsim un parunāsimies. Tas ir vajadzīgs lai Tu pierastu pie manis un pie studijas.

       Fotografēšanas process ir ļoti vienkāršs. Pašai Tev nebūs jādomā par pozēšanu un par to, kā labāk izskatīties. Katrā kadrā, es Tev parādīšu un teikšu kur skatīties, kā pagriezties un tml., Es visu pateikšu un koriģēšu. Tā mēs iziesim cauri daudzām pozām un pozīcijām.

       Fotosesijas laikā taisīsim gan kopplānus, kur kadrā būs viss ķermenis, gan tuvplānus. Liksim akcentu uz detaļām – portreti, krūtis, dupsis, plaukstas utt.

       Kad pabeigsim fotografēties, es uzreiz Tev flešā ierakstīšu visas bildes.

       Ja vēlies, varēšu arī izdrukāt 10x15cm. (10 bildes – 30 €)

       Tā ir individuāla fotosesija. Uz fotostudiju nedrīkst ņemt pavadošās personas (bērnus, vīru, draudzeni, tēti un tml.) Arī mājdzīvniekus atstāj mājās.
       Fotostudijā atļauts pīpēt un drīkst iedzert vīnu,vai šampanieti. 

       Kā sagatavoties un ko jāņem līdzi -

       1. Paņem līdzi USB flešku. Ne cieto disku, bet tieši flešku. Ne mazāku kā 2 GB. Vēlams jaunu un iepakotu. Tad es Tev uzreiz pēc fotosesijas varēšu ierakstīt visas neapstrādātās bildes.

       2. Ļoti iesaku pasūtīt profesionālu meikapu. Tev uztaisīs tumšas, dūmakainas acis un izveidos frizūru. Mana vizāžiste ņem par šo 60. Bet vari sapucēties arī pati. Galvenais, lai būtu smokey eyes.

       3. Nāc ar tīriem matiem. Tad frizūra, kuru Tev uztaisīs vizāžiste, izskatīsies daudz labāk un svaigāk.

       4. Paēd pirms nāc! Bieži sievietes domā, ka fotosesijas dienā nedrīkst neko ēst, lai vēders izskatītos plakanāks. Taču tas noteikti neietekmēs bildes , drīzāk Tev būs slikts noskaņojums, jo Tu gribēsi lai viss ātrāk beigtos, lai varētu beidzot paēst . (Stāstu no reālas pieredzes)

       5. Tā kā fotosesija neparedz kailfoto, var neiespringt par bikini zonas vaksāciju. 

       6. Izmanto mīkstu apakšveļu, vai vispār nevelc. Bet nāc mīkstajās drēbēs, lai Tev uz ķermeņa nebūtu nospiedumu. Tavas bildes būs daudz kvalitatīvākas.

       7.  Vislabāk izskatās melna apakšveļa. Var paņemt arī baltu. Krāsaina apakšveļa, melnbaltās bildēs izskatās pelēka, tāpēc tādu labāk neņemt. Arī jebkādu raibu apakšveļu labāk atstāj mājās. 

Japaņēm šadas lietas:

1) Bodijs

2) Apakšbikses, kur labi izskatās dibens. (Tikai ne tādas, kur augstais viduklis)

3) Baltais krekls

4) Kurpes ar augsto, šauro papēdi
 

       8. Ja Tev ir biezi, gari mati, lūdzu pabrīdini iepriekš, lai mēs ierezervētu vairāk laika matu sakārtojumam un fotosesija būtu bez steigas. 

       9. Lūdzu neizmanto nekādus paštonējošos krēmus.

       Ja fotosesijas laikā Tu sapratīsi, ka tomēr vēlies arī kailfoto,  tad klāt piemaksājot 50€ fotosesiju var pārkonvertēt uz fotosesiju "Pie loga, kailfoto + apakšveļa". Tas ir krietni izdevīgāk nekā citu reizi pasūtīt vēl vienu fotosesiju pa 300€  :) 

        Es garantēju, ka Tu ne mirkli nekautrēsies. Tev būs ļoti ērti un komfortabli. Tev pacelsies pašvērtējums un Tu ieteiksi šo pasākumu visām savām draudzenēm!

 

Fotogrāfiju Konfidencialitāte 100%

        Mūsu prioritāte ir absolūta konfidencialitāte. Pēc fotosesijas bildes ierakstu pa taisno no fotokameras uz jūsu atmiņas karti(flešu), kas garantē to, ka izslēdzas jebkāda varbūtība uz jūsu bilžu noplūdi. Es nepaturu sev bildes no privātām fotosesijām un nekur tos nepublicēju.

Ja paņēmsi līdzi SD karti, es varēšu fotografēt pa taisno uz tavu SD karti. Tad varēsi vispār ne par ko neuztraukties un fočēties kaut ar baklažānu dibenā :))))

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK
Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.