Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Bezmaksas fotosesijas

Šobrīd, ka bezmaksas fotosesijas es varu piedāvāt dalību projektā "Sieviete darbnīcā".

 
Kādas bildes?
Būs krāsainas, spilgtas fotogrāfijas, kur attēlota sieviete metālapstrādes darbnīcā. Viņa imitēs darbu ar dažādiem instrumentiem vai darbagaldiem. No katras fotosesijas sanāks apmēram 20 kvalitatīvas apstrādātas bildes.
 
Cik erotiskas plānotas bildes?
Ar katru modeli, kura piedalīsies projektā man ir jāuztaisa 3 bilžu kategorijas, kuras atšķirsies ar erotikas pakāpi. Pirmā daļa - vispār bez erotikas. Klasiskas darba bildes, ka no rūpnīcas. Otra daļa - pikantas bildes, kur sieviete ir paradīta, nevis ka darbiniece, bet ka sievišķīga būtne. Trešā dala - jau erotiskas bildes, kur varētu būt redzamas krūtis vai dibens. 
Kopumā bildes nebūs ļoti erotiskas - neviena brīdī nebūs redzama vagīna. Bildēs arī nebūs kaut kādas seksuālas darbības - sevis aiztikšana vai tml. Bildes nekādā gadījumā nebūs pārāk seksuālizētas vai vulgāras. Nebūs kauns parādīt mammai un vīrs nenomirs no greizsirdības.
 
Kur bildes tiks publicētas?
Es taisu tas bildes sadarbībā ar vienu YouTube kanālu par tehnoloģiju, DIY un instrumentiem. Bildes no pirmās kategorijas, kuras ir maksimāli pieklājīgas būs redzamas katram, kurš seko tam YouTube kanālam. Bildes no otras un trešās kategorijas redzēs tikai maksas sekotāji, kuru skaits ir niecīgs salīdzinot ar kopīgo kanāla sekotāju skaitu. Tāpēc tas bildes nebūs superpubliskas. Bet jāatceras, ka internets ir internets.
Es personīgi nelikšu tas bildes ne savā mājaslapā, ne soctiklos.
 
Vai es dabūšu bildes?
Jā! Protams. Tu dabūsi visas apstrādātas bildes un ļoti ātri - tajā pati vai nākošajā dienā pēc fotosesijas un Tu varēsi izmantot savas bildes, ka vien vēlies.  
 
Kur notiek fotosesija?
Tas ir metālapstrādes darbnīcā Ādažu novadā. Apmēram 30km no Rīgas. Tāpēc ļoti vēlams lai Tev būtu sava mašīna. Fotosesija ilgst līdz 2h un procesa laikā es Tev visu pateikšu ko darīt. Pašai nebūs jādomā par pozēšanu un tml. Telpā ir kondicionieris - tāpēc varēsim uzlikt jebkādu ērtu temperatūru no 16 līdz 32 grādiem. Telpās nebūs nevienas trešās personas.
 
Kādas ir prasības modelei?
Vecums sakot no 18 gadiem un līdz apmēram 30 gadiem. Bet arī 35 gados var izskatīties atbilstoši. Sievišķīgas formas un slaida figūra. Kaut neliels vēderiņš vai nedaudz lieka svara izskatās seksīgi un pilnīgi atbilst projektam. Ir ideāli ja Tu regulāri sporto un Tev ir tvirtais dibens un tvirtas krūtis. Izmēram nav tik lielas nozīmes, ka tvirtumam.
 
Kā pieteikties projektam?
 Ja Tu jūti velmi piedalīties un gribi pieteikties, tad lūdzu uzraksti man vēstuli facebookā vai instagramā. Man arī vajadzēs redzēt, kā Tu izskaties. Zinu, tas skan ļoti mulsinoši, bet man ir jāredz, kāds Tev ir ķermenis. Es ļoti cienu privātumu un nekādā gadījumā neturēšu tavas bildes telefonā, pie tam instagramā ir funkcija, kad bildi var atvērt tikai vienreiz. Vēl drošāk ir nosūtīt bildi bez sejas - mani tomēr interesē ķermenis, jo Tavu seju es jau tā redzu facebookā :) 
 
Kad projekts sāksies/beigsies?
Tas ir beztermiņa projekts. Es taisu šādas fotosesijas apmēram 1x nedēļā.  Kad projekts vairs nebūs aktuāls, es izņemšu ārā šo sludinājumu.

(Te ir daži piemēri no otrās un trešās bilžu kategorijas.)