Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Fotosesija "Pie Loga" - 350

 Kailfoto + Apakšveļā

       Uztraukums parasti rodas no nezināšanas kas un kā... Tāpēc es pastāstīšu kā viss notiek, kā sagatavoties un ko ņemt līdzi.

       "Logs", nav īstais logs, bet milzīga LED panele, lai imitēt dienas gaismu. Fotosesija var notikt kaut naktī. Fotosesija ietver sevi pilnvertīgu kailfoto fotosesiju un fotosesiju apakšveļā ar proporcijam 3 uz 1.

       Galvena šis fotosesijas priekšrocība, ir dabīgums. Bildes nevajag apstrādāt. Viņas uzreiz būs ļoti skaistas un dabīgas! Tu skatīsies un neticēsi, ka bez datorapstrādes, Tu vari izskatīties tik nereāli labi!

       Par 350 € Tu saņemsi 150-200 ļoti atšķirīgas un dažādas bildes. Tās bildes uzreiz izskatās kā liela māksla. Nevajag neko apstrādāt. Uzreiz pēc fotosesijas visu ierakstīšu Tavā flešā.  Fotosesija ilgst maksimāli 4 stundas.

       Process -

       Tu atnāksi un ar Tevi veselu stundu strādās vizāžiste. Viņa Tev uztaisīs skaistu meikapu un frizūru. Pēc tam viņa ies prom un mēs paliksim divatā. Es pagatavošu garšīgu kafiju vai tēju un mēs, apmēram stundu, mierīgi sēdēsim un parunāsimies. Tas ir vajadzīgs lai Tu pierastu pie manis un pie studijas.

       Fotografēšanas process ir ļoti vienkāršs. Pašai Tev nebūs jādomā par pozēšanu un par to, kā labāk izskatīties. Katrā kadrā, es Tev parādīšu un teikšu kur skatīties, kā pagriezties un tml., Es visu pateikšu un koriģēšu. Tā mēs iziesim cauri daudzām pozām un pozīcijām.

       Fotosesijas laikā taisīsim gan kopplānus, kur kadrā būs viss ķermenis, gan tuvplānus. Liksim akcentu uz detaļām – portreti, krūtis, dupsis, plaukstas utt.

       Kad pabeigsim fotografēties, es uzreiz Tev flešā ierakstīšu visas bildes.

       Ja vēlies, varēšu arī izdrukāt 10x15cm. (10 bildes – 30 €)

       Kā sagatavoties un ko jāņem līdzi -

       1. Paņem līdzi USB flešku. Ne cieto disku, bet tieši flešku. Ne mazāku kā 2 GB. Vēlams jaunu un iepakotu. Tad es Tev uzreiz pēc fotosesijas varēšu ierakstīt visas neapstrādātās bildes. Vel labāk, ja paņemsi SD-karti - tad es varēšu fotografēt pa taisno uz tavu SD-karti.

       2. Ļoti iesaku pasūtīt profesionālu meikapu. Tev uztaisīs tumšas, dūmakainas acis un izveidos frizūru. Mana vizāžiste ņem par šo 60. Bet vari sapucēties arī pati. Galvenais, lai būtu smokey eyes.

       3. Nāc ar tīriem matiem. Tad frizūra, kuru Tev uztaisīs vizāžiste, izskatīsies daudz labāk un svaigāk.

       4. Paēd pirms nāc! Bieži sievietes domā, ka fotosesijas dienā nedrīkst neko ēst, lai vēders izskatītos plakanāks. Taču tas noteikti neietekmēs bildes , drīzāk Tev būs slikts noskaņojums, jo Tu gribēsi lai viss ātrāk beigtos, lai varētu beidzot paēst . (Stāstu no reālas pieredzes)

       5. Jā plāno arī pikantākas bildes, tad uztaisi sev sarkanus vai melnus nagus. Tas ļoti palīdzēs akcentēt uzmanību uz detaļām. Un neaizmirsti uztaisīt bikini vaksāciju, vai vienkārši noskujies dienu pirms fotosesijas.

       6. Izmanto mīkstu apakšveļu, vai vispār nevelc. Bet nāc mīkstajās drēbēs, lai Tev uz ķermeņa nebūtu nospiedumu. Tavas bildes būs daudz kvalitatīvākas.

       7. Līdzi paņēm apakšveļu, kuru vēlies izmantot. Obligāti - bodijs, apakšbikses, kur labi izskatās dibens, baltais krekls un kurpes ar šauro augsto papēdi.

       Es garantēju, ka Tu ne mirkli nekautrēsies. Tev būs ļoti ērti un komfortabli. Tev pacelsies pašvērtējums un Tu ieteiksi šo pasākumu visām savām draudzenēm!

Fotogrāfiju Konfidencialitāte 100%

     Mūsu prioritāte ir absolūta konfidencialitāte. Pēc fotosesijas bildes ierakstu pa taisno no fotokameras uz jūsu atmiņas karti(flešu), kas garantē to, ka izslēdzas jebkāda varbūtība uz jūsu bilžu noplūdi. Es nepaturu sev bildes no privātām fotosesijām un nekur tos nepublicēju.

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK
Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.