Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

Fotosesija ar virvēm - 300 €

     Kā gatavoties fotosesijai "Ar virvēm" un ko ņemt līdzi.

     Sāksim ar to, ka šī fotosesija ir vairāk nekā vienkārši fotosesija. Rezultātā Tu saņemsi ne tikai bildes, bet arī ļoti foršas un neparastas emocijas.

     Bieži sievietes izvēlas šo fotosesijas veidu tieši dēļ sajūtām. Ja sajūtas ir primārās, tad es sasiešānas laikā varu Tev aizsiet acis.

     Emocionāli fotosesija "Ar virvēm" ir vieglāka par citiem fotosesiju veidiem. Tu jutīsies tā, it kā būtu apģērbta.
     Uzreiz saku, ka sasiešana manā fotosesijā nav īstā "shibari" seksuālā sasiešana. Virves ir ļoti mīkstas un nekādi neierobežos tavas kustības. Tas ir kā pikants peldkostīms, kurš radīts uzreiz tev virsū.

     Es izmantoju nevis virves, bet šauras auduma stremelītes. Elastīgas un mīkstas. Tas absolūti netraucēs Tev kustēties. Pēc fotosesijas Tu varēsi apģerbties virsū virvēm un bez problēmam aiziet mājās. Tavs draugs vai vīrs noteikti novertēs šādu pārsteigumu!

     Kā tas viss notiek?
     Tu atnāksi un vizāžiste apmēram stundu Tevi pucēs. Pa to stundu tev pāries stresiņš un Tu jutīsies daudz brīvāk. Pēc tam es sagatavošu garšīgu kafiju un pastāstīšu tev visādas interesantas lietas. Tas ir vēl kādas 40 minūtes.
     Pēc tam pati sasiešana. Es tev parādīšu vairākas virves un Tu izvēlēsies kuras Tev patīk labāk. Kamēr es veidošu dizainu no virvēm uz tava ķermeņa, Tu vienkārši stāvēsi kājās. Tas ir pustumsā un Tu jutīsies ļoti ērti.

     Man ir ļoti interesanta opcija - es varu izmantot šauras auduma virves, kuras pēc fotosesijas paliks uz Tava ķermeņa. Tā Tu varēsi aiziet mājās un uztaisīt pārsteigumu savam vīram. Par vienas fotosesijas cenu iegūsi iespēju piedzīvot arī ko jaunu ar savu otro pusīti.

     Fotografēt ir ātrāk nekā siet. Bet jāorientējas ka no mirkļa kad atnāksi, līdz tam, kad aiziesi no studijas paies no 4 līdz 5 stundas.
     Līdzi obligāti paņem jaunu usb flešku, lai es varētu uzreiz tev ierakstīt visas bildes! Šāda fotosesija maksā 300€ un profesionālais meikaps, kopā ar matu sakārtojumu ir vēl
60€.
     Bet nu tā ir ļoti zema cena par nereāli foršām emocijām un sajūtām ,kuras ilgi vēl atcerēsies, un bildēm kuras skatīsies vēl un vēl!

Fotogrāfiju Konfidencialitāte 100%

     Mūsu prioritāte ir absolūta konfidencialitāte. Pēc fotosesijas bildes ierakstu pa taisno no fotokameras uz jūsu atmiņas karti(flešu), kas garantē to, ka izslēdzas jebkāda varbūtība uz jūsu bilžu noplūdi. Es nepaturu sev bildes no privātām fotosesijām un nekur tos nepublicēju.

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK
Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.