Fotogrāfa Aleksandra Sokolova oficiāla mājas lapa

Aleksandrs Sokolovs

 
Meiteņu Ballīte - no 350
Tā varetu būt ga Vecmeitu, gan Dzmimšanas dienas,
gan cita veida ballīte.

Cena ir atkarīga un cilvēku skaita.

Līdz 5 - 350€, 6-7 - 400€, 8-9 - 450€, 10-11 - 500€, 12-14 - 550€ 

Vecmeitu ballīte pie manis studijā. 4-14 meitenes ar savu ēdienu un alkoholu nāk pie manis uz laiku līdz 5 stundām. Pasākums sastav no 2 daļām - runāšanas daļa, kur es stāstu visādas pikantas lietas un fotosesija.

Lai sarunas būtu interesantākās, meitenes pirms nākt, anonīmi uzraksta uz lapiņām savus jautājumus. Es pēc tam detalizēti stāstu.
Parasti, tie ir pikantie jautājumi, par kuriem kauns runāt ;) 

Nu piemērām, ko darīt, lai anālais sex sievietei būtu maksimāli patīkams. Vai, kādas darbības vislabāk patīk vīriešiem un tml.

Kad meitenes paēda, iedzēra un mēs visu izrunajam, tad pārējām pie fotosesijas.

Tas ir nereali interesanti, jo kad ir daudz cilvēku var taisīt interesantas kombinācijas. Fotografeties ir viegli, jo es visu rādu un stāstu ko darīt.

Piemēram, kad visas meitenes ir melnajos bodijos, bet līgavai ir baltais. Vai visām ir baltie vīriešu krekli, bet līgava ir kaila. 

Parasti fotosesijas daļa ir apakšveļā, bet dažreiz, dažas meitenes grib arī kailfoto. Līdzi obligāti jāpaņem usb flešku vai citu atmiņas karti, lai es uzreiz ierakstītu bildes. 

Cena ir atkarīga un cilvēku skaita. Līdz 5 - 350€, 6-7 - 400€, 8-9 - 450€, 10-11 - 500€, 12-14 - 550€

Fotogrāfiju Konfidencialitāte 100%

        Mūsu prioritāte ir absolūta konfidencialitāte. Pēc fotosesijas bildes ierakstu pa taisno no fotokameras uz jūsu atmiņas karti(flešu), kas garantē to, ka izslēdzas jebkāda varbūtība uz jūsu bilžu noplūdi. Es nepaturu sev bildes no privātām fotosesijām un nekur tos nepublicēju.

Pierakstīties uz fotosesiju var caur FACEBOOK
Rakstiet jebkurā laikā - Aleksandrs nekad neguļ un neatpūšas.